Martina Hobzová  tel: 605 581 553     email: mhobzova@celostni-pece.cz 

Co o mně říkají klienti

Budu velice ráda, když sami řeknete, jak jste spokojeni 🙂

Tuhle práci dělám opravdu s radostí a proto jsem ráda za vaše podněty, které mi pomohou zlepšit svoje služby.

Když jsem přišel, čekalo mě milé přivítání.Paní Hobzová se Ihned postarala, abych měl co nejlepší pohodlí a byl naprosto v pohodě. S její prací jsem byl nad míru spokojen, přesně věděla, na co se musím zaměřit, abych se cítil lépe. A i když jsem šel jen na masáž, tak mi poskytla rady, abych se cítil lépe v dalších oblastech života a toho si opravdu cením. To se jen tak nevidí. S radostí se tam budu vracet a s největší spokojeností jí rozhodně hodlám doporučovat dále.

Jakub JonášRealizátor, Bussines for Future

Paní Martinu Hobzovou, znám již delší dobu, je to vynikající paní , která provádí masáže všeho druhu včetně lymfatických, je vždy ochotná pomoci a velice milá, která vyslechne vaše problémy, ochotně poradí a zařídí i veškeré potřebné mastičky a přírodní produkty, je cenově dostupná pro všechny . Velice si jí vážím pro její charakterové vlastnosti a pro její přístup k lidem. Jsem s ní velice spokojená a každému jí vřele doporučuji.

Anna Fišerová

„Martina je skvělá a pečlivá masérka, empatická, zodpovědná, cílevědomá. Má velké znalosti a líbí se mi, že se pořád vzdělává.“

Radka Zábojováarteterapeut, kouč, konzultant podpory lidí s autismem a jejich pečujících

K paní Martině chodím na masáže již přes rok. Je velmi milá, sympatická, pečlivá. Je poznat, že své práci rozumí a hlavně, že ji dělá ráda a dobře. Vždy od ní odcházím s lepší náladou, prostě " v pohodě ". Mohu její služby jen doporučit. Ilona Š.

Ilona Šiblová

Před rokem mě tělo v mých 50-ti letech přestalo poslouchat. Řešit to různými odběry krve a množstvím prášků se mi nechtělo. Dostal jsem se na masáže k paní Martině Hobzové, a tak jsem si "postěžoval" na své tělo. Pohovořili jsme o metodě detoxikace a já se rozhodnul, že do toho půjdu, i s ženou. Mám rád uzeniny, maso, rád griluji. Nejlepší na uhašení žízně je pro mne pivo a víno. To všechno muselo na tři týdny skončit. Ale udělal jsem to! Žena tu změnu jídelníčku zvládala dobře, já chlap jsem s tím trochu bojoval, ale zvládnul jsem to. Po 14-ti dnech šla váha trochu dolů, ale hlavně jsem se cítil výborně, měl jsem o oblasti břicha pocit, že je prázdné, spokojené, velice se mi ulevilo. A při pohledu do toalety jsem nevěřil vlastním očím, co to ze mě "padalo" .... Moc děkuji paní Hobzové, že nás seznámila s jinou možností očisty než jsou předepisované prášky. Chce to trochu zatnout zuby - u chlapů, ale výsledky jsou překvapující. Doporučuji všem. Víte, říkal jsem si: "auto posíláš do servisu na výměnu oleje a filtrů každý rok! A SEBE?!" Ještě jednou paní Hobzová děkujeme a letos do toho jdeme znovu 🙂

Walter G.
Martina Hobzová

Martina Hobzová

Majitel ve společnosti Celostní péče V Proudu.

Zabývám se duchovní, psychickou a fyzickou detoxikací, Masážemi, tvořivými dílnami, arteterapií, muzikoterapií,