Martina Hobzová  tel: 605 581 553     email: mhobzova@celostni-pece.cz 

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin probíhá na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vháněn vzduch hadicovým systémem. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž, na principu střídavé přístrojové presoterapie.

Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny.

 

Přístrojová lymfodrenáž - účinky

Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin. Přístrojová lymfodrenáž je vhodná také jako prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Kontraindikací jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce.

V končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně odstraňuje otoky.

Více o účinkách lymfodrenáže se můžete dočíst na stránce Účinky lymfodrenáže

Vyberte si z několika programů přístrojové lymfodrenáže:

  • 60 min - detoxikace, celulitida, lipedém
  • 45 min - syndrom těžkých nohou, regenerace, pooperační - postliposukční péče, poúrazové stavy, úponové bolesti
  • 30 min - varixy prevence

 

Před zapnutím přístrojové lymfodrenáže Vám budou vždy vyprázdněny mízní uzliny na krku a v tříslech.

Je to vynikající doplněk ruční lymfatické masáže.

Doplňují ji i zábaly na celulitidu a snižování váhy: břečťanové, skořicové, z chilli papriček. Z hygienických důvodů je nutné si sebou přinést legíny a ponožky.