Martina Hobzová  tel: 605 581 553     email: mhobzova@celostni-pece.cz 

Krátký popis toho, co dělám

Nabízím komplexní, zcela individuální péči po všech stránkách. Duchovní, psychickou, emoční a fyzickou detoxikaci. Restart na všech úrovních. Protože všechno se vším souvisí.

S čím Vám mohu pomoct konkrétně: 

Pomohu Vám na základě přesné diagnostiky očistit organismus od překyselení, parazitů, patogenů, virů, bakterií, zbavovat tělo těžkých kovů a toxických látek. Pomohu Vám nastartovat zdraví, harmonii, energii, životní styl, včetně stravy.

Pomohu řešit křivdy, zranění, bolesti, vše, co si neseme z rodových linií i ze svého dětství i dospělosti a ovlivňuje to naše nynější vztahy. Zbavit se zatěžujících emocí i z podvědomí. Odpustit. I sami sobě. Osvobodit se od všeho, so nás svazuje. A hlavně, mít se rádi. Zamilovat se sami do sebe. Rozumět sami sobě. Vědět, co chci. Znát svou hodnotu. Mým hlavním cílem je pomoct Vám najít poklad, který se ve Vás skrývá a pomoct Vám ho na plno využít. V každém se nějaký poklad skrývá, ale je potřeba něco udělat abychom ho našli, vykopat ho.

V neposlední řadě k mé péči o Vás patří i terapie dotekem, nabízím skvělé intuitivní, ozdravné, energetické, antistresové masáže.Mým cílem a motivací je, abyste byli šťastní, radostní, naplnění, zdraví, úspěšní a měli hojnost hojnosti a měli láskyplné vztahy. A věřte, že je to možné.

Diagnostika

Darkfield

Léčivé obrázky

Léčivé obrázky

Terapie

Terapie

Masáže

Masáž hlavy